Rośliny Egzotyczny Palmy Mrozoodporne Palmy do Ogrodu

 

 

 

 

WYSZUKIWARKA ROŚLIN

 

Ogrzewanie Palm w czasie Zimy

W związku z tym, że temperatury w czsie zimy w Polsce mogą przekroczyć nawet -30ºC najbardziej skuteczną ochroną Roślin Egzotycznych przed przemarznięciem jest ogrzewanie ich.

Co oznacza ogrzewanie roślin i jak to robimy?

Wszystkie rośliny podzcas zimy możemy dogrzewać używając odpowiedniego kabla grzewczego lub nagrzewnicy. Zarówno kabel grzewczy jak i nagrzewnicę możemy podłączyc do do termostatu. Termostat przy określonej przez nas temperaturze, odpowiedniej dla danego gatunku, będzie załączał i wyłączał kabel grzewczy lub nagrzewnicę.

Jak to robimy? - Obszerna informacja na ten temat umieszczona jest w zakładce Zabezpieczenie Zimowe.

Tak więc jeśli w ogrodzie mamy posadzoną n.p. palmę która jest mrozoodporna do -17ºC ustawiamy termostat na -5ºC i przy takiej temperaturze będzie on zaczynał ogrzewanie palmy.

Nasza firma w trosce o rośliny i kompleksową obsługę klienta prowadzi również sprzedaż elektronicznych systemów grzewczych niezbędnych do ogrzania zakupionych u nas Roślin Egzotycznych. Koszt takiego systemu grzewczego uzależniony jest od długosci kabla grzewczego i wynosi od 195zł wzwyż, a miesięczny koszt ogrzania jednej rośliny to około 30-40zł.

Dzięki nowatorskim systemom ogrzewania, możemy hodować w naszych ogrodach Rosliny Egzotyczne i cieszyć nimi nasze oczy z roku na rok, a przy tym koszt ich ogrzewania nie jest kosmiczny, możemy bez większych uszczerbków finansowych pozwolić sobie na nie.