Palmy Mrozoodporne Rośliny Egzotyczny Palmy do Ogrodu

 

 

 

 

WYSZUKIWARKA ROŚLIN

 


Palmy Mrozoodporne w Polsce

Palm Juk Juki Kaktus Kaktusy Agaw Agawy Bambu Bambusy Bananowce Banana Citrus Limon Lemon Cytryna

Zimowanie Rośliny Mrozoodporne

Rośliny Śródziemnomorskie

WYBIERZ GATUNEK PALMY
 
Trachycarpus Fortunei Trachycarpus Wagnerianus Brahea Armata
Chamaerops Humilis Chamaerops Humilis Cerifera Camaerops Humilis Vulcano
Washingtonia Robusta Washingtonia Filifera ARCHONTOPHOENIX ALEXANDRAE
Phoenix Canariensis Phoenix Roebelenii Butia Capitata
Butia Capitata Bismarckia Nobilis Sabal Palmetto
Cycas Revoluta Dicksonia Antarctica Dioon Spinulosum
Nannorrhops Ritchieana Palma Koralowa
Dypsis Decaryi Livistona Nitida

 

Palmy Mrozoodporne.

 

Palmy są roślinami, które nas fascynują, to typowo egzotyczne drzewa, przywołujące nam na myśl wakacje w ciepłych i egzotycznych krajach.

Ich charakterystyczne, majestatycznie kołyszące się na wietrze liście, tworzą niepowtarzalny klimat. Kojarzą się nam z włoskim Dolce Vita czy hiszpańską Fiestą, ze słońcem i uśmiechniętymi ludźmi.

Czy nie byłoby wspaniale móc posiadać te rośliny w swoim ogrodzie i cieszyć się nimi mając wrażenie, że znajdujemy się w innym świecie? Być może sądzisz, że jest to niemożliwe. Wcale tak nie jest.

Palmy mrozoodporne

 

Istnieje, bowiem kilkanaście gatunków palm które są mrozoodporne i które wyjątkowo dobrze radzą sobie w niskich temperaturach. Dlatego w naszym klimacie uprawa Palm ogrodowych jest możliwa, wystarczy na okres zimowy odpowiednio je zabezpieczyć.

Palmy mrozoodporne

U nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje i wskazówki, dzięki którym w Twoim ogrodzie zagoszczą Mrozoodporne Palmy, Bambusy, Juki, Kaktusy czy Agawy i dodadzą niecodziennej egzotyki.

Palmy mrozoodporne

Rośliny tj. Palmy czy Juki zdobią ogrody w wielu krajach Europy m.in. w Belgii, Holandii, Czechach, Austrii, Szwecji, Danii, Niemczech, oraz USA i Kanadzie.

Z nami możesz stworzyć w swoim otoczeniu namiastkę tropiku dla siebie i swojej rodziny. Najpiękniejsze egzotyczne rejony naszego świata staną się częścią Twojego otoczenia. Przysporzy to na pewno wiele radości Twoim dzieciom a Tobie przypomni wspaniale spędzone wakacie.

Palmy mrozoodporne

 

Dołącz do wielu naszych klientów którzy od lat z sukcesem uprawiają Palmy Mrozoodporne w swych ogrodach i po prostu uprawiaj je.

Palmy mrozoodporne - szeroki wybór gatunków

Marzysz o wakacjach pod palmami? Od teraz możesz je spędzić we własnym ogrodzie, nie ruszając się z domu. Za pomocą tych niezwykłych roślin odmienisz swój ogród, wprowadzając do niego egzotyczny klimat, o jakim zawsze marzyłeś. Palma mrozoodporna może cieszyć nas swoim wyglądem przez cały rok, wystarczy jedynie zapewnić jej odpowiednie warunki, dopasowane do wymagań konkretnego gatunku. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub nie jesteś pewien, jaka odmiana sprawdzi się najlepiej, zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dostępnymi na naszej stronie.

Palma zimowa - najlepsza ozdoba Twojego ogrodu

W naszym ofercie znajdziesz palmy zimowe odpowiednie zarówno dla osób, które po raz pierwszy mają styczność z uprawą egzotycznych roślin, jak i dla doświadczonych hodowców. Chętnie pomożemy wybrać odmianę, dopasowaną do konkretnych warunków i możliwości. Uprawa tropikalnych roślin może stać się wciągającym hobby i świetnym sposobem na spędzenie wolnego czasu na świeżym powietrzu. Sprawdź naszą ofertę i wprowadź wakacyjny klimat do swojego ogrodu.