Palmy Mrozoodporne Rośliny Egzotyczny Palmy do Ogrodu

 

WYSZUKIWARKA ROŚLIN

 


Palmy Mrozoodporny w Polsce

Palm Juk Juki Kaktus Kaktusy Agaw Agawy Bambu Bambusy Bananowce Banana Citrus Limon Lemon Cytryna

Zimowanie Rośliny Mrozoodporne

Rośliny Śródziemnomorskie

WYBIERZ GATUNEK PALMY
 
Trachycarpus Fortunei Trachycarpus Wagnerianus Phoenix Canariensis
Washingtonia Robusta Chamaerops Humilis Chamaerops Humilis Cerifera
Camaerops Humilis Vulcano Brahea Armata Dicksonia Antarctica
Cycas Revoluta Phoenix Roebelenii ARCHONTOPHOENIX ALEXANDRAE
Butia Capitata Butia Capitata Palma Koralowa
Palma Biczowa Bismarckia Nobilis Dypsis Decaryi
Dypsis Lutescens Sabal Minor JUBAEA CHILENSIS
Howea Forsteriana Rhapidophyllum Hystrix

 

Palmy Mrozoodporne.

Wszystkie mrozoodporne gatunki palm nadają się do uprawy doniczkowej w pomieszczeniach.

Palmy są roślinami, które nas fascynują, to typowo egzotyczne drzewa, przywołujące nam na myśl wakacje w ciepłych i egzotycznych krajach.

Ich charakterystyczne, majestatycznie kołyszące się na wietrze liście, tworzą niepowtarzalny klimat. Kojarzą się nam z włoskim Dolce Vita czy hiszpańską Fiestą, ze słońcem i uśmiechniętymi ludźmi.

Czy nie byłoby wspaniale móc posiadać te rośliny w swoim ogrodzie i cieszyć się nimi mając wrażenie, że znajdujemy się w innym świecie? Być może sądzisz, że jest to niemożliwe. W naszych warunkach klimatycznych ich uprawa jest trudna, ale nie jest niemożliwa.

Kentia w domu

Istnieje, bowiem kilkanaście gatunków palm które są mrozoodporne i które wyjątkowo dobrze radzą sobie w niskich temperaturach. Wystarczy w okresie zimowym odpowiednio je zabezpieczyć a będą dodawać naszym ogrodom niecodziennej egzotyki.

Palmy zdobią już ogrody w wielu krajach Europy m.in. w Belgii, Holandii, Czechach Austrii, Szwecji, Danii, Niemczech, oraz USA i Kanadzie.

Z nami możesz stworzyć w swoim otoczeniu namiastkę tropiku dla siebie i swojej rodziny. Najpiękniejsze egzotyczne rejony naszego świata staną się częścią Twojego otoczenia. Przysporzy to na pewno wiele radości Twoim dzieciom a Tobie przypomni wspaniale spędzone wakacie.

Snieg
Snieg
Snieg
Snieg

Palmy mrozoodporne - szeroki wybór gatunków

Marzysz o wakacjach pod palmami? Od teraz możesz je spędzić we własnym ogrodzie, nie ruszając się z domu. Za pomocą tych niezwykłych roślin odmienisz swój ogród, wprowadzając do niego egzotyczny klimat, o jakim zawsze marzyłeś. Palma mrozoodporna może cieszyć nas swoim wyglądem przez cały rok, wystarczy jedynie zapewnić jej odpowiednie warunki, dopasowane do wymagań konkretnego gatunku. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub nie jesteś pewien, jaka odmiana sprawdzi się najlepiej, zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dostępnymi na naszej stronie.

Palma zimowa - najlepsza ozdoba Twojego ogrodu

W naszym ofercie znajdziesz palmy zimowe odpowiednie zarówno dla osób, które po raz pierwszy mają styczność z uprawą egzotycznych roślin, jak i dla doświadczonych hodowców. Chętnie pomożemy wybrać odmianę, dopasowaną do konkretnych warunków i możliwości. Uprawa tropikalnych roślin może stać się wciągającym hobby i świetnym sposobem na spędzenie wolnego czasu na świeżym powietrzu. Sprawdź naszą ofertę i wprowadź wakacyjny klimat do swojego ogrodu.